Wedstrijdschema TVK-TCO single-competitie
                                                                                                                                        
ga naar overzicht per deelnemer

             

  zondag 12 mei 2019

                                                                                Baan         10

                                                   Paul van Hoof   13:00  - 14:00  Hans de Vreeze

                                                    Nicole Kulker   14:00  - 15:00  Danielle Hol Haantjes

                                                      Donna Maas   15:00  - 16:00  Arianne van Rijn

                                               Jack Heesterbeek   16:00  - 17:00  René Smidt Emsth.

  dinsdag 14 mei 2019

                                                                                Baan         11

                                                Andrea Meulink   18:15  - 19:15  Caroline Schmidt Ernsth.

                                              Marjolein Kuipen   19:15  - 20:15  Arianne van Rijn

                                              Kimm Ramaekers   20:15  - 21:15  Sabina Diepenhorst

                                                      Nicole Groot   21:15  - 22:15  Pieneke Hamers

  donderdag 16 mei 2019

                                                                                Baan         11

                                                      Nicole Groot   18:15  - 19:15  Marjolein Kuipen

                                                    Marco Vlottes   19:15  - 20:15  Frank Francke

                                            Brenda van Amstel   20:15  - 21:15  Caroline Schmidt Ernsth.

                                                       Lisette Kers   21:15  - 22:15  Danielle Richelle

  zondag 19 mei 2019

                                                                                Baan         10

                                        Danielle Hol Haantjes   13:00  - 14:00  Brenda van Amstel

                                                Melinda Visman   14:00  - 15:00  Arianne van Rijn

                                      Hanneke van der Laan   15:00  - 16:00  Pieneke Hamers

                                                 Janine van Oost   16:00  - 17:00  Lindsay Thomassen

  maandag 20 mei 2019

                                                                                Baan         11

                                              Kimm Ramaekers   18:15  - 19:15  Birgit Holl

                                                    Nicole Kulker   19:15  - 20:15  Danielle Richelle

                                            Brenda van Amstel   20:15  - 21:15  Ineke de Jong

                                                       Vincent Bos   21:15  - 22:15  Jeroen Veenma

  dinsdag 21 mei 2019

                                                                                Baan         11

                                                Marc Bökkerink   18:15  - 19:15  Cok van de Meer

                                                Robbin Huijbers   19:15  - 20:15  Ben Jansen

                                                 Elzeline Fischer   20:15  - 21:15  Renske van Leeuwen

                                       Charles Kersbergen jr.   21:15  - 22:15  Pierre Oosterveer

  donderdag 23 mei 2019

                                                                                Baan         11

                                                Melinda Visman   18:15  - 19:15  Inge Kraan

                                                   Paul van Hoof   19:15  - 20:15  Rob Muller

                                                           Irina Zub   20:15  - 21:15  Kimm Ramaekers

                                                   Frank Francke   21:15  - 22:15  Pierre Oosterveer

  zondag 26 mei 2019

                                                                                Baan         10

                                           Lindsay Thomassen   13:00  - 14:00  Sabina Diepenhorst

                                                           Irina Zub   14:00  - 15:00  Janine van Oost

                                             Paul van der Kooij   15:00  - 16:00  Klaas-Jan Masker

                                               Jack Heesterbeek   16:00  - 17:00  Tonnie Schets

  maandag 27 mei 2019

                                                                                Baan         11

                                                 Hans de Vreeze   18:15  - 19:15  Cok van de Meer

                                                Andrea Meulink   19:15  - 20:15  Danielle Richelle

                                            René Smidt Emsth.   20:15  - 21:15  Ben Jansen

                                        Renske van Leeuwen   21:15  - 22:15  Birgit Holl

  dinsdag 28 mei 2019

                                                                                Baan         11

                                             Steven Kersbergen   18:15  - 19:15  Marco Vlottes

                                                      Nicole Groot   19:15  - 20:15  Donna Maas

                                                       Vincent Bos   20:15  - 21:15  Marc Bökkerink

                                   Caroline Schmidt Ernsth.   21:15  - 22:15  Lisette Kers

  donderdag 30 mei 2019

                                                                                Baan         11

                                      Hanneke van der Laan   18:15  - 19:15  Melinda Visman

                                                        Rob Muller   19:15  - 20:15  Jeroen Veenma

                                           Lindsay Thomassen   20:15  - 21:15  Elzeline Fischer

                                                       Hans Blezer   21:15  - 22:15  Pierre Oosterveer

  zondag 2 juni 2019

                                                                                Baan         10

                                                        Rob Muller   13:00  - 14:00  Cok van de Meer

                                       Charles Kersbergen jr.   14:00  - 15:00  Erik van Lochem

                                               Jack Heesterbeek   15:00  - 16:00  Robbin Huijbers

                                              Klaas-Jan Masker   16:00  - 17:00  Tonnie Schets

  maandag 3 juni 2019

                                                                                Baan         11

                                            René Smidt Emsth.   18:15  - 19:15  Tonnie Schets

                                                 Janine van Oost   19:15  - 20:15  Birgit Holl

                                                Andrea Meulink   20:15  - 21:15  Brenda van Amstel

                                                    Nicole Kulker   21:15  - 22:15  Lisette Kers

  dinsdag 4 juni 2019

                                                                                Baan         11

                                                    Marco Vlottes   18:15  - 19:15  Hans Blezer

                                                           Irina Zub   19:15  - 20:15  Renske van Leeuwen

                                                      Nicole Groot   20:15  - 21:15  Inge Kraan

                                      Hanneke van der Laan   21:15  - 22:15  Arianne van Rijn

  donderdag 6 juni 2019

                                                                                Baan         11

                                   Caroline Schmidt Ernsth.   18:15  - 19:15  Danielle Richelle

                                                         Inge Kraan   19:15  - 20:15  Pieneke Hamers

                                                   Paul van Hoof   20:15  - 21:15  Vincent Bos

                                           Lindsay Thomassen   21:15  - 22:15  Kimm Ramaekers

  zondag 9 juni 2019

                                                                                Baan         9

                                                   Frank Francke   13:00  - 14:00  Erik van Lochem

                                                        Rob Muller   14:00  - 15:00  Marc Bökkerink

                                                Robbin Huijbers   15:00  - 16:00  Tonnie Schets

                                                                            16:00  - 17:00

                                                                                Baan         10

                                                  Jeroen Veenma   13:00  - 14:00  Hans de Vreeze

                                        Danielle Hol Haantjes   14:00  - 15:00  Ineke de Jong

                                                      Donna Maas   15:00  - 16:00  Pieneke Hamers

                                      Hanneke van der Laan   16:00  - 17:00  Inge Kraan

  maandag 10 juni 2019

                                                                                Baan         11

                                            René Smidt Emsth.   18:15  - 19:15  Klaas-Jan Masker

                                                 Elzeline Fischer   19:15  - 20:15  Birgit Holl

                                                        Rob Muller   20:15  - 21:15  Vincent Bos

                                                 Janine van Oost   21:15  - 22:15  Renske van Leeuwen

  dinsdag 11 juni 2019

                                                                                Baan         11

                                             Paul van der Kooij   18:15  - 19:15  Robbin Huijbers

                                                    Marco Vlottes   19:15  - 20:15  Pierre Oosterveer

                                                    Nicole Kulker   20:15  - 21:15  Andrea Meulink

                                                      Nicole Groot   21:15  - 22:15  Arianne van Rijn

  donderdag 13 juni 2019

                                                                                Baan         11

                                                    Ineke de Jong   18:15  - 19:15  Danielle Richelle

                                                Melinda Visman   19:15  - 20:15  Marjolein Kuipen

                                                         Inge Kraan   20:15  - 21:15  Donna Maas

                                             Steven Kersbergen   21:15  - 22:15  Charles Kersbergen jr.

  vrijdag 14 juni 2019

                                                                                Baan         11

                                           Sabina Diepenhorst   18:15  - 19:15  Renske van Leeuwen

                                        Danielle Hol Haantjes   19:15  - 20:15  Lisette Kers

                                                           Irina Zub   20:15  - 21:15  Elzeline Fischer

                                               Jack Heesterbeek   21:15  - 22:15  Ben Jansen

  zaterdag 15 juni 2019

                                                                                Baan         11

                                             Steven Kersbergen   13:00  - 14:00  Hans Blezer

                                                                            14:00  - 15:00

                                                                            15:00  - 16:00

                                                                            16:00  - 17:00

                                                                                Baan         12

                                                                            13:00  - 14:00

                                                                            14:00  - 15:00

                                                                            15:00  - 16:00

                                                                            16:00  - 17:00

  zondag 16 juni 2019

                                                                                Baan         9

                                                                            13:00  - 14:00

                                                                            14:00  - 15:00

                                                                            15:00  - 16:00

                                                                            16:00  - 17:00

                                                                                Baan         10

                                           Sabina Diepenhorst   13:00  - 14:00  Birgit Holl

                                                                            14:00  - 15:00

                                                                            15:00  - 16:00

                                                                            16:00  - 17:00

  maandag 17 juni 2019

                                                                                Baan         11

                                             Steven Kersbergen   18:15  - 19:15  Erik van Lochem

                                                    Tonnie Schets   19:15  - 20:15  Ben Jansen

                                                                            20:15  - 21:15

                                                                            21:15  - 22:15

  dinsdag 18 juni 2019

                                                                                Baan         11

                                                    Ineke de Jong   18:15  - 19:15  Caroline Schmidt Ernsth.

                                        Danielle Hol Haantjes   19:15  - 20:15  Andrea Meulink

                                                 Janine van Oost   20:15  - 21:15  Elzeline Fischer

                                                       Vincent Bos   21:15  - 22:15  Cok van de Meer

  vrijdag 21 juni 2019

                                                                                Baan         11

                                      Hanneke van der Laan   18:15  - 19:15  Donna Maas

                                                    Nicole Kulker   19:15  - 20:15  Ineke de Jong

                                                         Inge Kraan   20:15  - 21:15  Marjolein Kuipen

                                                  Jeroen Veenma   21:15  - 22:15  Marc Bökkerink

  zaterdag 22 juni 2019

                                                                                Baan         11

                                                Marc Bökkerink   13:00  - 14:00  Hans de Vreeze

                                                           Irina Zub   14:00  - 15:00  Birgit Holl

                                              Klaas-Jan Masker   15:00  - 16:00  Ben Jansen

                                                                            16:00  - 17:00

                                                                                Baan         12

                                                                            13:00  - 14:00

                                                                            14:00  - 15:00

                                                                            15:00  - 16:00

                                                                            16:00  - 17:00

  zondag 23 juni 2019

                                                                                Baan         9

                                                Robbin Huijbers   13:00  - 14:00  Klaas-Jan Masker

                                                                            14:00  - 15:00

                                                                            15:00  - 16:00

                                                                            16:00  - 17:00

                                                                                Baan         10

                                        Danielle Hol Haantjes   13:00  - 14:00  Danielle Richelle

                                             Paul van der Kooij   14:00  - 15:00  René Smidt Emsth.

                                                Melinda Visman   15:00  - 16:00  Pieneke Hamers

                                           Lindsay Thomassen   16:00  - 17:00  Renske van Leeuwen

  maandag 24 juni 2019

                                                                                Baan         11

                                                    Marco Vlottes   18:15  - 19:15  Charles Kersbergen jr.

                                                 Janine van Oost   19:15  - 20:15  Sabina Diepenhorst

                                                       Hans Blezer   20:15  - 21:15  Erik van Lochem

                                                                            21:15  - 22:15

  dinsdag 25 juni 2019

                                                                                Baan         11

                                                  Jeroen Veenma   18:15  - 19:15  Cok van de Meer

                                                         Inge Kraan   19:15  - 20:15  Arianne van Rijn

                                             Steven Kersbergen   20:15  - 21:15  Pierre Oosterveer

                                                    Ineke de Jong   21:15  - 22:15  Lisette Kers

  woensdag 26 juni 2019

                                                                                Baan         11

                                                                            18:15  - 19:15

                                                                            19:15  - 20:15

                                                                            20:15  - 21:15

                                                                            21:15  - 22:15

  donderdag 27 juni 2019

                                                                                Baan         11

                                                      Nicole Groot   18:15  - 19:15  Hanneke van der Laan

                                                                            19:15  - 20:15

                                                                            20:15  - 21:15

                                                                            21:15  - 22:15

  vrijdag 28 juni 2019

                                                                                Baan         11

                                                        Rob Muller   18:15  - 19:15  Hans de Vreeze

                                                           Irina Zub   19:15  - 20:15  Lindsay Thomassen

                                             Paul van der Kooij   20:15  - 21:15  Tonnie Schets

                                               Jack Heesterbeek   21:15  - 22:15  Klaas-Jan Masker

  zaterdag 29 juni 2019

                                                                                Baan         11

                                              Marjolein Kuipen   13:00  - 14:00  Pieneke Hamers

                                                 Elzeline Fischer   14:00  - 15:00  Kimm Ramaekers

                                             Paul van der Kooij   15:00  - 16:00  Jack Heesterbeek

                                                       Hans Blezer   16:00  - 17:00  Charles Kersbergen jr.

                                                                                Baan         12

                                                                            13:00  - 14:00

                                                                            14:00  - 15:00

                                                                            15:00  - 16:00

                                                                            16:00  - 17:00

  maandag 1 juli 2019

                                                                                Baan         11

                                                 Janine van Oost   18:15  - 19:15  Kimm Ramaekers

                                             Paul van der Kooij   19:15  - 20:15  Ben Jansen

                                                       Hans Blezer   20:15  - 21:15  Frank Francke

                                                Andrea Meulink   21:15  - 22:15  Lisette Kers

  dinsdag 2 juli 2019

                                                                                Baan         11

                                              Kimm Ramaekers   18:15  - 19:15  Renske van Leeuwen

                                                   Paul van Hoof   19:15  - 20:15  Cok van de Meer

                                                           Irina Zub   20:15  - 21:15  Sabina Diepenhorst

                                               Erik van Lochem   21:15  - 22:15  Pierre Oosterveer

  woensdag 3 juli 2019

                                                                                Baan         11

                                                      Nicole Groot   18:15  - 19:15  Melinda Visman

                                                   Paul van Hoof   19:15  - 20:15  Jeroen Veenma

                                                    Nicole Kulker   20:15  - 21:15  Brenda van Amstel

                                             Steven Kersbergen   21:15  - 22:15  Frank Francke

  donderdag 4 juli 2019

                                                                                Baan         11

                                                Melinda Visman   18:15  - 19:15  Donna Maas

                                           Lindsay Thomassen   19:15  - 20:15  Birgit Holl

                                            Brenda van Amstel   20:15  - 21:15  Danielle Richelle

                                      Hanneke van der Laan   21:15  - 22:15  Marjolein Kuipen

  vrijdag 5 juli 2019

                                                                                Baan         11

                                        Danielle Hol Haantjes   18:15  - 19:15  Caroline Schmidt Ernsth.

                                                    Marco Vlottes   19:15  - 20:15  Erik van Lochem

                                                       Vincent Bos   20:15  - 21:15  Hans de Vreeze

                                            Brenda van Amstel   21:15  - 22:15  Lisette Kers

  zaterdag 6 juli 2019

                                                                                Baan         11

                                                    Nicole Kulker   13:00  - 14:00  Caroline Schmidt Ernsth.

                                                Andrea Meulink   14:00  - 15:00  Ineke de Jong

                                                 Pieneke Hamers   15:00  - 16:00  Arianne van Rijn

                                                      Donna Maas   16:00  - 17:00  Marjolein Kuipen

                                                                                Baan         12

                                            René Smidt Emsth.   13:00  - 14:00  Robbin Huijbers

                                                   Paul van Hoof   14:00  - 15:00  Marc Bökkerink

                                       Charles Kersbergen jr.   15:00  - 16:00  Frank Francke

                                                 Elzeline Fischer   16:00  - 17:00  Sabina Diepenhorst

  Overzicht per Deelnemer
                                                                                      ga naar poule2   ga naar poule3
                                                                                      ga naar pouleA  ga naar pouleB  ga naar pouleC

  Poule 1

               Charles Kersbergen jr.

di, 21 mei / 21:15 / 11 / Pierre Oosterveer

zo, 2 jun / 14:00 / 10 / Erik van Lochem

do, 13 jun / 21:15 / 11 / Steven Kersbergen

ma, 24 jun / 18:15 / 11 / Marco Vlottes

za, 29 jun / 16:00 / 11 / Hans Blezer

za, 6 jul / 15:00 / 12 / Frank Francke

               Erik van Lochem

zo, 2 jun / 14:00 / 10 / Charles Kersbergen jr.

zo, 9 jun / 13:00 / 9 / Frank Francke

ma, 17 jun / 18:15 / 11 / Steven Kersbergen

ma, 24 jun / 20:15 / 11 / Hans Blezer

di, 2 jul / 21:15 / 11 / Pierre Oosterveer

vr, 5 jul / 19:15 / 11 / Marco Vlottes

               Frank Francke

do, 16 mei / 19:15 / 11 / Marco Vlottes

do, 23 mei / 21:15 / 11 / Pierre Oosterveer

zo, 9 jun / 13:00 / 9 / Erik van Lochem

ma, 1 jul / 20:15 / 11 / Hans Blezer

wo, 3 jul / 21:15 / 11 / Steven Kersbergen

za, 6 jul / 15:00 / 12 / Charles Kersbergen jr.

               Hans Blezer

do, 30 mei / 21:15 / 11 / Pierre Oosterveer

di, 4 jun / 18:15 / 11 / Marco Vlottes

za, 15 jun / 13:00 / 11 / Steven Kersbergen

ma, 24 jun / 20:15 / 11 / Erik van Lochem

za, 29 jun / 16:00 / 11 / Charles Kersbergen jr.

ma, 1 jul / 20:15 / 11 / Frank Francke

               Marco Vlottes

do, 16 mei / 19:15 / 11 / Frank Francke

di, 28 mei / 18:15 / 11 / Steven Kersbergen

di, 4 jun / 18:15 / 11 / Hans Blezer

di, 11 jun / 19:15 / 11 / Pierre Oosterveer

ma, 24 jun / 18:15 / 11 / Charles Kersbergen jr.

vr, 5 jul / 19:15 / 11 / Erik van Lochem

               Pierre Oosterveer

di, 21 mei / 21:15 / 11 / Charles Kersbergen jr.

do, 23 mei / 21:15 / 11 / Frank Francke

do, 30 mei / 21:15 / 11 / Hans Blezer

di, 11 jun / 19:15 / 11 / Marco Vlottes

di, 25 jun / 20:15 / 11 / Steven Kersbergen

di, 2 jul / 21:15 / 11 / Erik van Lochem

               Steven Kersbergen

di, 28 mei / 18:15 / 11 / Marco Vlottes

do, 13 jun / 21:15 / 11 / Charles Kersbergen jr.

za, 15 jun / 13:00 / 11 / Hans Blezer

ma, 17 jun / 18:15 / 11 / Erik van Lochem

di, 25 jun / 20:15 / 11 / Pierre Oosterveer

wo, 3 jul / 21:15 / 11 / Frank Francke

  Poule 2

               Ben Jansen

di, 21 mei / 19:15 / 11 / Robbin Huijbers

ma, 27 mei / 20:15 / 11 / René Smidt Emsth.

vr, 14 jun / 21:15 / 11 / Jack Heesterbeek

ma, 17 jun / 19:15 / 11 / Tonnie Schets

za, 22 jun / 15:00 / 11 / Klaas-Jan Masker

ma, 1 jul / 19:15 / 11 / Paul van der Kooij

               Jack Heesterbeek

zo, 12 mei / 16:00 / 10 / René Smidt Emsth.

zo, 26 mei / 16:00 / 10 / Tonnie Schets

zo, 2 jun / 15:00 / 10 / Robbin Huijbers

vr, 14 jun / 21:15 / 11 / Ben Jansen

vr, 28 jun / 21:15 / 11 / Klaas-Jan Masker

za, 29 jun / 15:00 / 11 / Paul van der Kooij

               Klaas-Jan Masker

zo, 26 mei / 15:00 / 10 / Paul van der Kooij

zo, 2 jun / 16:00 / 10 / Tonnie Schets

ma, 10 jun / 18:15 / 11 / René Smidt Emsth.

za, 22 jun / 15:00 / 11 / Ben Jansen

zo, 23 jun / 13:00 / 9 / Robbin Huijbers

vr, 28 jun / 21:15 / 11 / Jack Heesterbeek

               Paul van der Kooij

zo, 26 mei / 15:00 / 10 / Klaas-Jan Masker

di, 11 jun / 18:15 / 11 / Robbin Huijbers

zo, 23 jun / 14:00 / 10 / René Smidt Emsth.

vr, 28 jun / 20:15 / 11 / Tonnie Schets

za, 29 jun / 15:00 / 11 / Jack Heesterbeek

ma, 1 jul / 19:15 / 11 / Ben Jansen

               René Smidt Emsth.

zo, 12 mei / 16:00 / 10 / Jack Heesterbeek

ma, 27 mei / 20:15 / 11 / Ben Jansen

ma, 3 jun / 18:15 / 11 / Tonnie Schets

ma, 10 jun / 18:15 / 11 / Klaas-Jan Masker

zo, 23 jun / 14:00 / 10 / Paul van der Kooij

za, 6 jul / 13:00 / 12 / Robbin Huijbers

               Robbin Huijbers

di, 21 mei / 19:15 / 11 / Ben Jansen

zo, 2 jun / 15:00 / 10 / Jack Heesterbeek

zo, 9 jun / 15:00 / 9 / Tonnie Schets

di, 11 jun / 18:15 / 11 / Paul van der Kooij

zo, 23 jun / 13:00 / 9 / Klaas-Jan Masker

za, 6 jul / 13:00 / 12 / René Smidt Emsth.

               Tonnie Schets

zo, 26 mei / 16:00 / 10 / Jack Heesterbeek

zo, 2 jun / 16:00 / 10 / Klaas-Jan Masker

ma, 3 jun / 18:15 / 11 / René Smidt Emsth.

zo, 9 jun / 15:00 / 9 / Robbin Huijbers

ma, 17 jun / 19:15 / 11 / Ben Jansen

vr, 28 jun / 20:15 / 11 / Paul van der Kooij

  Poule 3

               Cok van de Meer

di, 21 mei / 18:15 / 11 / Marc Bökkerink

ma, 27 mei / 18:15 / 11 / Hans de Vreeze

zo, 2 jun / 13:00 / 10 / Rob Muller

di, 18 jun / 21:15 / 11 / Vincent Bos

di, 25 jun / 18:15 / 11 / Jeroen Veenma

di, 2 jul / 19:15 / 11 / Paul van Hoof

               Hans de Vreeze

zo, 12 mei / 13:00 / 10 / Paul van Hoof

ma, 27 mei / 18:15 / 11 / Cok van de Meer

zo, 9 jun / 13:00 / 10 / Jeroen Veenma

za, 22 jun / 13:00 / 11 / Marc Bökkerink

vr, 28 jun / 18:15 / 11 / Rob Muller

vr, 5 jul / 20:15 / 11 / Vincent Bos

               Jeroen Veenma

ma, 20 mei / 21:15 / 11 / Vincent Bos

do, 30 mei / 19:15 / 11 / Rob Muller

zo, 9 jun / 13:00 / 10 / Hans de Vreeze

vr, 21 jun / 21:15 / 11 / Marc Bökkerink

di, 25 jun / 18:15 / 11 / Cok van de Meer

wo, 3 jul / 19:15 / 11 / Paul van Hoof

               Marc Bökkerink

di, 21 mei / 18:15 / 11 / Cok van de Meer

di, 28 mei / 20:15 / 11 / Vincent Bos

zo, 9 jun / 14:00 / 9 / Rob Muller

vr, 21 jun / 21:15 / 11 / Jeroen Veenma

za, 22 jun / 13:00 / 11 / Hans de Vreeze

za, 6 jul / 14:00 / 12 / Paul van Hoof

               Paul van Hoof

zo, 12 mei / 13:00 / 10 / Hans de Vreeze

do, 23 mei / 19:15 / 11 / Rob Muller

do, 6 jun / 20:15 / 11 / Vincent Bos

di, 2 jul / 19:15 / 11 / Cok van de Meer

wo, 3 jul / 19:15 / 11 / Jeroen Veenma

za, 6 jul / 14:00 / 12 / Marc Bökkerink

               Rob Muller

do, 23 mei / 19:15 / 11 / Paul van Hoof

do, 30 mei / 19:15 / 11 / Jeroen Veenma

zo, 2 jun / 13:00 / 10 / Cok van de Meer

zo, 9 jun / 14:00 / 9 / Marc Bökkerink

ma, 10 jun / 20:15 / 11 / Vincent Bos

vr, 28 jun / 18:15 / 11 / Hans de Vreeze

               Vincent Bos

ma, 20 mei / 21:15 / 11 / Jeroen Veenma

di, 28 mei / 20:15 / 11 / Marc Bökkerink

do, 6 jun / 20:15 / 11 / Paul van Hoof

ma, 10 jun / 20:15 / 11 / Rob Muller

di, 18 jun / 21:15 / 11 / Cok van de Meer

vr, 5 jul / 20:15 / 11 / Hans de Vreeze

  Poule A

               Andrea Meulink

di, 14 mei / 18:15 / 11 / Caroline Schmidt Ernsth.

ma, 27 mei / 19:15 / 11 / Danielle Richelle

ma, 3 jun / 20:15 / 11 / Brenda van Amstel

di, 11 jun / 20:15 / 11 / Nicole Kulker

di, 18 jun / 19:15 / 11 / Danielle Hol Haantjes

ma, 1 jul / 21:15 / 11 / Lisette Kers

za, 6 jul / 14:00 / 11 / Ineke de Jong

               Brenda van Amstel

do, 16 mei / 20:15 / 11 / Caroline Schmidt Ernsth.

zo, 19 mei / 13:00 / 10 / Danielle Hol Haantjes

ma, 20 mei / 20:15 / 11 / Ineke de Jong

ma, 3 jun / 20:15 / 11 / Andrea Meulink

wo, 3 jul / 20:15 / 11 / Nicole Kulker

do, 4 jul / 20:15 / 11 / Danielle Richelle

vr, 5 jul / 21:15 / 11 / Lisette Kers

               Caroline Schmidt Ernsth.

di, 14 mei / 18:15 / 11 / Andrea Meulink

do, 16 mei / 20:15 / 11 / Brenda van Amstel

di, 28 mei / 21:15 / 11 / Lisette Kers

do, 6 jun / 18:15 / 11 / Danielle Richelle

di, 18 jun / 18:15 / 11 / Ineke de Jong

vr, 5 jul / 18:15 / 11 / Danielle Hol Haantjes

za, 6 jul / 13:00 / 11 / Nicole Kulker

               Danielle Hol Haantjes

zo, 12 mei / 14:00 / 10 / Nicole Kulker

zo, 19 mei / 13:00 / 10 / Brenda van Amstel

zo, 9 jun / 14:00 / 10 / Ineke de Jong

vr, 14 jun / 19:15 / 11 / Lisette Kers

di, 18 jun / 19:15 / 11 / Andrea Meulink

zo, 23 jun / 13:00 / 10 / Danielle Richelle

vr, 5 jul / 18:15 / 11 / Caroline Schmidt Ernsth.

               Danielle Richelle

do, 16 mei / 21:15 / 11 / Lisette Kers

ma, 20 mei / 19:15 / 11 / Nicole Kulker

ma, 27 mei / 19:15 / 11 / Andrea Meulink

do, 6 jun / 18:15 / 11 / Caroline Schmidt Ernsth.

do, 13 jun / 18:15 / 11 / Ineke de Jong

zo, 23 jun / 13:00 / 10 / Danielle Hol Haantjes

do, 4 jul / 20:15 / 11 / Brenda van Amstel

               Ineke de Jong

ma, 20 mei / 20:15 / 11 / Brenda van Amstel

zo, 9 jun / 14:00 / 10 / Danielle Hol Haantjes

do, 13 jun / 18:15 / 11 / Danielle Richelle

di, 18 jun / 18:15 / 11 / Caroline Schmidt Ernsth.

vr, 21 jun / 19:15 / 11 / Nicole Kulker

di, 25 jun / 21:15 / 11 / Lisette Kers

za, 6 jul / 14:00 / 11 / Andrea Meulink

               Lisette Kers

do, 16 mei / 21:15 / 11 / Danielle Richelle

di, 28 mei / 21:15 / 11 / Caroline Schmidt Ernsth.

ma, 3 jun / 21:15 / 11 / Nicole Kulker

vr, 14 jun / 19:15 / 11 / Danielle Hol Haantjes

di, 25 jun / 21:15 / 11 / Ineke de Jong

ma, 1 jul / 21:15 / 11 / Andrea Meulink

vr, 5 jul / 21:15 / 11 / Brenda van Amstel

               Nicole Kulker

zo, 12 mei / 14:00 / 10 / Danielle Hol Haantjes

ma, 20 mei / 19:15 / 11 / Danielle Richelle

ma, 3 jun / 21:15 / 11 / Lisette Kers

di, 11 jun / 20:15 / 11 / Andrea Meulink

vr, 21 jun / 19:15 / 11 / Ineke de Jong

wo, 3 jul / 20:15 / 11 / Brenda van Amstel

za, 6 jul / 13:00 / 11 / Caroline Schmidt Ernsth.

  Poule B

               Arianne van Rijn

zo, 12 mei / 15:00 / 10 / Donna Maas

di, 14 mei / 19:15 / 11 / Marjolein Kuipen

zo, 19 mei / 14:00 / 10 / Melinda Visman

di, 4 jun / 21:15 / 11 / Hanneke van der Laan

di, 11 jun / 21:15 / 11 / Nicole Groot

di, 25 jun / 19:15 / 11 / Inge Kraan

za, 6 jul / 15:00 / 11 / Pieneke Hamers

               Donna Maas

zo, 12 mei / 15:00 / 10 / Arianne van Rijn

di, 28 mei / 19:15 / 11 / Nicole Groot

zo, 9 jun / 15:00 / 10 / Pieneke Hamers

do, 13 jun / 20:15 / 11 / Inge Kraan

vr, 21 jun / 18:15 / 11 / Hanneke van der Laan

do, 4 jul / 18:15 / 11 / Melinda Visman

za, 6 jul / 16:00 / 11 / Marjolein Kuipen

               Hanneke van der Laan

zo, 19 mei / 15:00 / 10 / Pieneke Hamers

do, 30 mei / 18:15 / 11 / Melinda Visman

di, 4 jun / 21:15 / 11 / Arianne van Rijn

zo, 9 jun / 16:00 / 10 / Inge Kraan

vr, 21 jun / 18:15 / 11 / Donna Maas

do, 27 jun / 18:15 / 11 / Nicole Groot

do, 4 jul / 21:15 / 11 / Marjolein Kuipen

               Inge Kraan

do, 23 mei / 18:15 / 11 / Melinda Visman

di, 4 jun / 20:15 / 11 / Nicole Groot

do, 6 jun / 19:15 / 11 / Pieneke Hamers

zo, 9 jun / 16:00 / 10 / Hanneke van der Laan

do, 13 jun / 20:15 / 11 / Donna Maas

vr, 21 jun / 20:15 / 11 / Marjolein Kuipen

di, 25 jun / 19:15 / 11 / Arianne van Rijn

               Marjolein Kuipen

di, 14 mei / 19:15 / 11 / Arianne van Rijn

do, 16 mei / 18:15 / 11 / Nicole Groot

do, 13 jun / 19:15 / 11 / Melinda Visman

vr, 21 jun / 20:15 / 11 / Inge Kraan

za, 29 jun / 13:00 / 11 / Pieneke Hamers

do, 4 jul / 21:15 / 11 / Hanneke van der Laan

za, 6 jul / 16:00 / 11 / Donna Maas

               Melinda Visman

zo, 19 mei / 14:00 / 10 / Arianne van Rijn

do, 23 mei / 18:15 / 11 / Inge Kraan

do, 30 mei / 18:15 / 11 / Hanneke van der Laan

do, 13 jun / 19:15 / 11 / Marjolein Kuipen

zo, 23 jun / 15:00 / 10 / Pieneke Hamers

wo, 3 jul / 18:15 / 11 / Nicole Groot

do, 4 jul / 18:15 / 11 / Donna Maas

               Nicole Groot

di, 14 mei / 21:15 / 11 / Pieneke Hamers

do, 16 mei / 18:15 / 11 / Marjolein Kuipen

di, 28 mei / 19:15 / 11 / Donna Maas

di, 4 jun / 20:15 / 11 / Inge Kraan

di, 11 jun / 21:15 / 11 / Arianne van Rijn

do, 27 jun / 18:15 / 11 / Hanneke van der Laan

wo, 3 jul / 18:15 / 11 / Melinda Visman

               Pieneke Hamers

di, 14 mei / 21:15 / 11 / Nicole Groot

zo, 19 mei / 15:00 / 10 / Hanneke van der Laan

do, 6 jun / 19:15 / 11 / Inge Kraan

zo, 9 jun / 15:00 / 10 / Donna Maas

zo, 23 jun / 15:00 / 10 / Melinda Visman

za, 29 jun / 13:00 / 11 / Marjolein Kuipen

za, 6 jul / 15:00 / 11 / Arianne van Rijn

  Poule C

               Birgit Holl

ma, 20 mei / 18:15 / 11 / Kimm Ramaekers

ma, 27 mei / 21:15 / 11 / Renske van Leeuwen

ma, 3 jun / 19:15 / 11 / Janine van Oost

ma, 10 jun / 19:15 / 11 / Elzeline Fischer

zo, 16 jun / 13:00 / 10 / Sabina Diepenhorst

za, 22 jun / 14:00 / 11 / Irina Zub

do, 4 jul / 19:15 / 11 / Lindsay Thomassen

               Elzeline Fischer

di, 21 mei / 20:15 / 11 / Renske van Leeuwen

do, 30 mei / 20:15 / 11 / Lindsay Thomassen

ma, 10 jun / 19:15 / 11 / Birgit Holl

vr, 14 jun / 20:15 / 11 / Irina Zub

di, 18 jun / 20:15 / 11 / Janine van Oost

za, 29 jun / 14:00 / 11 / Kimm Ramaekers

za, 6 jul / 16:00 / 12 / Sabina Diepenhorst

               Irina Zub

do, 23 mei / 20:15 / 11 / Kimm Ramaekers

zo, 26 mei / 14:00 / 10 / Janine van Oost

di, 4 jun / 19:15 / 11 / Renske van Leeuwen

vr, 14 jun / 20:15 / 11 / Elzeline Fischer

za, 22 jun / 14:00 / 11 / Birgit Holl

vr, 28 jun / 19:15 / 11 / Lindsay Thomassen

di, 2 jul / 20:15 / 11 / Sabina Diepenhorst

               Janine van Oost

zo, 19 mei / 16:00 / 10 / Lindsay Thomassen

zo, 26 mei / 14:00 / 10 / Irina Zub

ma, 3 jun / 19:15 / 11 / Birgit Holl

ma, 10 jun / 21:15 / 11 / Renske van Leeuwen

di, 18 jun / 20:15 / 11 / Elzeline Fischer

ma, 24 jun / 19:15 / 11 / Sabina Diepenhorst

ma, 1 jul / 18:15 / 11 / Kimm Ramaekers

               Kimm Ramaekers

di, 14 mei / 20:15 / 11 / Sabina Diepenhorst

ma, 20 mei / 18:15 / 11 / Birgit Holl

do, 23 mei / 20:15 / 11 / Irina Zub

do, 6 jun / 21:15 / 11 / Lindsay Thomassen

za, 29 jun / 14:00 / 11 / Elzeline Fischer

ma, 1 jul / 18:15 / 11 / Janine van Oost

di, 2 jul / 18:15 / 11 / Renske van Leeuwen

               Lindsay Thomassen

zo, 19 mei / 16:00 / 10 / Janine van Oost

zo, 26 mei / 13:00 / 10 / Sabina Diepenhorst

do, 30 mei / 20:15 / 11 / Elzeline Fischer

do, 6 jun / 21:15 / 11 / Kimm Ramaekers

zo, 23 jun / 16:00 / 10 / Renske van Leeuwen

vr, 28 jun / 19:15 / 11 / Irina Zub

do, 4 jul / 19:15 / 11 / Birgit Holl

               Renske van Leeuwen

di, 21 mei / 20:15 / 11 / Elzeline Fischer

ma, 27 mei / 21:15 / 11 / Birgit Holl

di, 4 jun / 19:15 / 11 / Irina Zub

ma, 10 jun / 21:15 / 11 / Janine van Oost

vr, 14 jun / 18:15 / 11 / Sabina Diepenhorst

zo, 23 jun / 16:00 / 10 / Lindsay Thomassen

di, 2 jul / 18:15 / 11 / Kimm Ramaekers

               Sabina Diepenhorst

di, 14 mei / 20:15 / 11 / Kimm Ramaekers

zo, 26 mei / 13:00 / 10 / Lindsay Thomassen

vr, 14 jun / 18:15 / 11 / Renske van Leeuwen

zo, 16 jun / 13:00 / 10 / Birgit Holl

ma, 24 jun / 19:15 / 11 / Janine van Oost

di, 2 jul / 20:15 / 11 / Irina Zub

za, 6 jul / 16:00 / 12 / Elzeline Fischer