Wedstrijdschema TVK-TCO mix-competitie
                                                                       
ga naar overzicht per team                             

 
zondag 17 maart 2019

                Baan           11

           13:00 -  14:00   Monique van Velsen & Arjan van Esveld

                                           Janine van Oost & Marc Bökkerink

           14:00 -  15:00   Isabella van Randwijck & Rob van der Kooij

                                           Yolande Beentjes & Aad Overgaauw

           15:00 -  16:00   Ardy van den Akker & Dickson Chia

                                           Nicole Kulker & Gerard Kulker

           16:00 -  17:00   Janneke Reijenga & Paul Reijenga

                                           Marjolein Hulshof & Erik van Lochem

                Baan           12

           13:00 -  14:00   Dagmar Schets & Tonnie Schets

                                           Mirjam van den Akker & Arjan Koning

           14:00 -  15:00   Danielle Hol Haantjes & Jan Haantjes

                                           Esther van Doesburg & Robbin Huijbers

           15:00 -  16:00   Irene Verschoor & Diederick van Dijk

                                           Mariska Breedveld & Remco Breedveld

           16:00 -  17:00

  maandag 18 maart 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Monique van Velsen & Arjan van Esveld

                                           Irene Spaak & Rein Eikelboom

           19:15 -  20:15   Danielle Richelle & Klaas-Jan Masker

                                           Cathinca Doove & Frank Aalbertsen

           20:15 -  21:15   Yvonne de Keizer & Albert Zwart

                                           Annemarie Gijsen & Hans de Vreeze

           21:15 -  22:15   Els de Valk & Andy de Valk

                                           Renske Kersbergen & Pieter Tiemens

  dinsdag 19 maart 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Lisette Kers & Jos van Rijn

                                           Ineke de Jong & Frank Beentjes

           19:15 -  20:15   Birgit Holl & Coos de Jong

                                           Michelle Verhulst & Hilco Polman

           20:15 -  21:15   Cilia Krutzen & Walter Westhoven

                                           Yolande Beentjes & Aad Overgaauw

           21:15 -  22:15   Arianne van Rijn & Peter Kleij

                                           Mariska Breedveld & Remco Breedveld

  woensdag 20 maart 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Irina Zub & Jeroen Veenma

                                           Marianne van den Oever & Jan Dragt

           19:15 -  20:15   Marcha Anderson & Hans Blezer

                                           Ardy van den Akker & Dickson Chia

           20:15 -  21:15   Liesbeth Hoogstad & Paul Cocx

                                           Renske Kersbergen & Pieter Tiemens

           21:15 -  22:15   Sabina Diepenhorst & Rob Muller

                                           Marga Mol & Coen Mol

  donderdag 21 maart 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Ardy van den Akker & Dickson Chia

                                           Marjolein Hulshof & Erik van Lochem

           19:15 -  20:15   Caroline Schmidt Ernsth. & Harm Groeneveld

                                           Mirjam van den Akker & Arjan Koning

           20:15 -  21:15

           21:15 -  22:15

  vrijdag 22 maart 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Ann Habermehl & Jos Cornelesse

                                           Annemarie Gijsen & Hans de Vreeze

           19:15 -  20:15   Irene Verschoor & Diederick van Dijk

                                           Dagmar Schets & Tonnie Schets

           20:15 -  21:15   Yolande Beentjes & Aad Overgaauw

                                           Patricia Perlee & Roy Adam

           21:15 -  22:15

  zaterdag 23 maart 2019

                Baan           11

           13:00 -  14:00   Esther van Doesburg & Robbin Huijbers

                                           Nicole Kulker & Gerard Kulker

           14:00 -  15:00   Els de Valk & Andy de Valk

                                           Danielle Richelle & Klaas-Jan Masker

           15:00 -  16:00   Lisette Kers & Jos van Rijn

                                           Isabella van Randwijck & Rob van der Kooij

           16:00 -  17:00

maandag 25 maart 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Joke Hooijmans & Peter Vieveen

                                           Tanja Mol & Robert vd Starre

           19:15 -  20:15   Maria Zweekhorst & Niels Zweekhorst

                                           Caroline Schmidt Ernsth. & Harm Groeneveld

           20:15 -  21:15   Marcha Anderson & Hans Blezer

                                           Danielle Hol Haantjes & Jan Haantjes

           21:15 -  22:15

  dinsdag 26 maart 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Addy Schrijvers & Charles Kersbergen jr.

                                           Cilia Krutzen & Walter Westhoven

           19:15 -  20:15   Irene Verschoor & Diederick van Dijk

                                           Mirjam van den Akker & Arjan Koning

           20:15 -  21:15   Janine van Oost & Marc Bökkerink

                                           Ann Habermehl & Jos Cornelesse

           21:15 -  22:15

  woensdag 27 maart 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Yolande Beentjes & Aad Overgaauw

                                           Ineke de Jong & Frank Beentjes

           19:15 -  20:15   Birgit Holl & Coos de Jong

                                           Sabina Diepenhorst & Rob Muller

           20:15 -  21:15

           21:15 -  22:15

  donderdag 28 maart 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Marianne van den Oever & Jan Dragt

                                           Marga Mol & Coen Mol

           19:15 -  20:15   Marjolein Hulshof & Erik van Lochem

                                           Esther van Doesburg & Robbin Huijbers

           20:15 -  21:15   Caroline Schmidt Ernsth. & Harm Groeneveld

                                           Dagmar Schets & Tonnie Schets

           21:15 -  22:15

  vrijdag 29 maart 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Danielle Richelle & Klaas-Jan Masker

                                           Tanja Mol & Robert vd Starre

           19:15 -  20:15   Janneke Reijenga & Paul Reijenga

                                           Nicole Kulker & Gerard Kulker

           20:15 -  21:15   Irina Zub & Jeroen Veenma

                                           Michelle Verhulst & Hilco Polman

           21:15 -  22:15

  zaterdag 30 maart 2019

                Baan           11

           13:00 -  14:00   Ann Habermehl & Jos Cornelesse

                                           Yvonne de Keizer & Albert Zwart

           14:00 -  15:00

           15:00 -  16:00

           16:00 -  17:00

  zondag 31 maart 2019

                Baan           11

           13:00 -  14:00   Marjan Doets & Charles Kersbergen sr.

                                           Irene Spaak & Rein Eikelboom

           14:00 -  15:00   Marcha Anderson & Hans Blezer

                                           Esther van Doesburg & Robbin Huijbers

           15:00 -  16:00   Els de Valk & Andy de Valk

                                           Joke Hooijmans & Peter Vieveen

           16:00 -  17:00

                Baan           12

           13:00 -  14:00   Mariska Breedveld & Remco Breedveld

                                           Mirjam van den Akker & Arjan Koning

           14:00 -  15:00

           15:00 -  16:00

           16:00 -  17:00

  maandag 1 april 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Marga van de Molen & Marco Vlottes

                                           Addy Schrijvers & Charles Kersbergen jr.

           19:15 -  20:15   Hanny Brusse & Vincent Bos

                                           Arianne van Rijn & Peter Kleij

           20:15 -  21:15   Irma de Roos & Paul van der Kooij

                                           Danielle Hol Haantjes & Jan Haantjes

           21:15 -  22:15   Isabella van Randwijck & Rob van der Kooij

                                           Patricia Perlee & Roy Adam

  dinsdag 2 april 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Marga van de Molen & Marco Vlottes

                                           Cilia Krutzen & Walter Westhoven

           19:15 -  20:15   Janine van Oost & Marc Bökkerink

                                           Annemarie Gijsen & Hans de Vreeze

           20:15 -  21:15   Irene Verschoor & Diederick van Dijk

                                           Caroline Schmidt Ernsth. & Harm Groeneveld

           21:15 -  22:15

  woensdag 3 april 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Lisette Kers & Jos van Rijn

                                           Patricia Perlee & Roy Adam

           19:15 -  20:15   Birgit Holl & Coos de Jong

                                           Corinne van der Geest & Xander Buijs

           20:15 -  21:15   Liesbeth Hoogstad & Paul Cocx

                                           Tanja Mol & Robert vd Starre

           21:15 -  22:15

  donderdag 4 april 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Irina Zub & Jeroen Veenma

                                           Marga Mol & Coen Mol

           19:15 -  20:15   Marcha Anderson & Hans Blezer

                                           Nicole Kulker & Gerard Kulker

           20:15 -  21:15   Sabina Diepenhorst & Rob Muller

                                           Michelle Verhulst & Hilco Polman

           21:15 -  22:15

  vrijdag 5 april 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Hanny Brusse & Vincent Bos

                                           Mirjam van den Akker & Arjan Koning

           19:15 -  20:15   Irma de Roos & Paul van der Kooij

                                           Ardy van den Akker & Dickson Chia

           20:15 -  21:15   Janneke Reijenga & Paul Reijenga

                                           Esther van Doesburg & Robbin Huijbers

           21:15 -  22:15   Arianne van Rijn & Peter Kleij

                                           Caroline Schmidt Ernsth. & Harm Groeneveld

  maandag 8 april 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Hanny Brusse & Vincent Bos

                                           Dagmar Schets & Tonnie Schets

           19:15 -  20:15   Ann Habermehl & Jos Cornelesse

                                           Irene Spaak & Rein Eikelboom

           20:15 -  21:15   Isabella van Randwijck & Rob van der Kooij

                                           Addy Schrijvers & Charles Kersbergen jr.

           21:15 -  22:15

  dinsdag 9 april 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Addy Schrijvers & Charles Kersbergen jr.

                                           Ineke de Jong & Frank Beentjes

           19:15 -  20:15   Joke Hooijmans & Peter Vieveen

                                           Cathinca Doove & Frank Aalbertsen

           20:15 -  21:15   Marianne van den Oever & Jan Dragt

                                           Michelle Verhulst & Hilco Polman

           21:15 -  22:15   Maria Zweekhorst & Niels Zweekhorst

                                           Arianne van Rijn & Peter Kleij

  woensdag 10 april 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Irene Verschoor & Diederick van Dijk

                                           Maria Zweekhorst & Niels Zweekhorst

           19:15 -  20:15   Marjolein Hulshof & Erik van Lochem

                                           Nicole Kulker & Gerard Kulker

           20:15 -  21:15   Danielle Richelle & Klaas-Jan Masker

                                           Renske Kersbergen & Pieter Tiemens

           21:15 -  22:15   Monique van Velsen & Arjan van Esveld

                                           Yvonne de Keizer & Albert Zwart

  donderdag 11 april 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Lisette Kers & Jos van Rijn

                                           Marga van de Molen & Marco Vlottes

           19:15 -  20:15   Marga Mol & Coen Mol

                                           Corinne van der Geest & Xander Buijs

           20:15 -  21:15   Danielle Hol Haantjes & Jan Haantjes

                                           Janneke Reijenga & Paul Reijenga

           21:15 -  22:15   Irma de Roos & Paul van der Kooij

                                           Marcha Anderson & Hans Blezer

  maandag 15 april 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Janine van Oost & Marc Bökkerink

                                           Yvonne de Keizer & Albert Zwart

           19:15 -  20:15   Els de Valk & Andy de Valk

                                           Liesbeth Hoogstad & Paul Cocx

           20:15 -  21:15   Hanny Brusse & Vincent Bos

                                           Mariska Breedveld & Remco Breedveld

           21:15 -  22:15   Addy Schrijvers & Charles Kersbergen jr.

                                           Patricia Perlee & Roy Adam

  dinsdag 16 april 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Birgit Holl & Coos de Jong

                                           Marianne van den Oever & Jan Dragt

           19:15 -  20:15   Cilia Krutzen & Walter Westhoven

                                           Ineke de Jong & Frank Beentjes

           20:15 -  21:15   Monique van Velsen & Arjan van Esveld

                                           Marjan Doets & Charles Kersbergen sr.

           21:15 -  22:15   Irma de Roos & Paul van der Kooij

                                           Esther van Doesburg & Robbin Huijbers

  donderdag 18 april 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Annemarie Gijsen & Hans de Vreeze

                                           Irene Spaak & Rein Eikelboom

           19:15 -  20:15   Marga van de Molen & Marco Vlottes

                                           Patricia Perlee & Roy Adam

           20:15 -  21:15   Renske Kersbergen & Pieter Tiemens

                                           Cathinca Doove & Frank Aalbertsen

           21:15 -  22:15   Janneke Reijenga & Paul Reijenga

                                           Ardy van den Akker & Dickson Chia

  dinsdag 23 april 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Marga van de Molen & Marco Vlottes

                                           Yolande Beentjes & Aad Overgaauw

           19:15 -  20:15   Hanny Brusse & Vincent Bos

                                           Caroline Schmidt Ernsth. & Harm Groeneveld

           20:15 -  21:15   Maria Zweekhorst & Niels Zweekhorst

                                           Mirjam van den Akker & Arjan Koning

           21:15 -  22:15   Danielle Hol Haantjes & Jan Haantjes

                                           Nicole Kulker & Gerard Kulker

  woensdag 24 april 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Lisette Kers & Jos van Rijn

                                           Addy Schrijvers & Charles Kersbergen jr.

           19:15 -  20:15   Isabella van Randwijck & Rob van der Kooij

                                           Ineke de Jong & Frank Beentjes

           20:15 -  21:15   Marcha Anderson & Hans Blezer

                                           Marjolein Hulshof & Erik van Lochem

           21:15 -  22:15   Monique van Velsen & Arjan van Esveld

                                           Ann Habermehl & Jos Cornelesse

  donderdag 25 april 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Yvonne de Keizer & Albert Zwart

                                           Irene Spaak & Rein Eikelboom

           19:15 -  20:15   Cathinca Doove & Frank Aalbertsen

                                           Tanja Mol & Robert vd Starre

           20:15 -  21:15   Sabina Diepenhorst & Rob Muller

                                           Marianne van den Oever & Jan Dragt

           21:15 -  22:15   Mariska Breedveld & Remco Breedveld

                                           Dagmar Schets & Tonnie Schets

  zaterdag 27 april 2019

                Baan           11

           13:00 -  14:00   Janine van Oost & Marc Bökkerink

                                           Marjan Doets & Charles Kersbergen sr.

           14:00 -  15:00   Cilia Krutzen & Walter Westhoven

                                           Patricia Perlee & Roy Adam

           15:00 -  16:00   Joke Hooijmans & Peter Vieveen

                                           Danielle Richelle & Klaas-Jan Masker

           16:00 -  17:00   Marga Mol & Coen Mol

                                           Michelle Verhulst & Hilco Polman

  zondag 28 april 2019

                Baan           11

           13:00 -  14:00   Irma de Roos & Paul van der Kooij

                                           Nicole Kulker & Gerard Kulker

           14:00 -  15:00   Danielle Hol Haantjes & Jan Haantjes

                                           Marjolein Hulshof & Erik van Lochem

           15:00 -  16:00   Arianne van Rijn & Peter Kleij

                                           Dagmar Schets & Tonnie Schets

           16:00 -  17:00

                Baan           12

           13:00 -  14:00

           14:00 -  15:00

           15:00 -  16:00

           16:00 -  17:00

  maandag 29 april 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Birgit Holl & Coos de Jong

                                           Marga Mol & Coen Mol

           19:15 -  20:15

           20:15 -  21:15

           21:15 -  22:15

  dinsdag 30 april 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15

           19:15 -  20:15   Irene Verschoor & Diederick van Dijk

                                           Arianne van Rijn & Peter Kleij

           20:15 -  21:15   Els de Valk & Andy de Valk

                                           Tanja Mol & Robert vd Starre

           21:15 -  22:15

  woensdag 1 mei 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Janine van Oost & Marc Bökkerink

                                           Irene Spaak & Rein Eikelboom

           19:15 -  20:15   Isabella van Randwijck & Rob van der Kooij

                                           Cilia Krutzen & Walter Westhoven

           20:15 -  21:15

           21:15 -  22:15

  donderdag 2 mei 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Irina Zub & Jeroen Veenma

                                           Sabina Diepenhorst & Rob Muller

           19:15 -  20:15   Liesbeth Hoogstad & Paul Cocx

                                           Cathinca Doove & Frank Aalbertsen

           20:15 -  21:15   Maria Zweekhorst & Niels Zweekhorst

                                           Dagmar Schets & Tonnie Schets

           21:15 -  22:15

  vrijdag 3 mei 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Maria Zweekhorst & Niels Zweekhorst

                                           Mariska Breedveld & Remco Breedveld

           19:15 -  20:15   Corinne van der Geest & Xander Buijs

                                           Michelle Verhulst & Hilco Polman

           20:15 -  21:15   Arianne van Rijn & Peter Kleij

                                           Mirjam van den Akker & Arjan Koning

           21:15 -  22:15

  zaterdag 4 mei 2019

                Baan           11

           13:00 -  14:00   Yvonne de Keizer & Albert Zwart

                                           Marjan Doets & Charles Kersbergen sr.

           14:00 -  15:00   Marianne van den Oever & Jan Dragt

                                           Corinne van der Geest & Xander Buijs

           15:00 -  16:00   Caroline Schmidt Ernsth. & Harm Groeneveld

                                           Mariska Breedveld & Remco Breedveld

           16:00 -  17:00

  zondag 5 mei 2019

                Baan           11

           13:00 -  14:00   Lisette Kers & Jos van Rijn

                                           Cilia Krutzen & Walter Westhoven

           14:00 -  15:00   Addy Schrijvers & Charles Kersbergen jr.

                                           Yolande Beentjes & Aad Overgaauw

           15:00 -  16:00   Ann Habermehl & Jos Cornelesse

                                           Marjan Doets & Charles Kersbergen sr.

           16:00 -  17:00   Renske Kersbergen & Pieter Tiemens

                                           Tanja Mol & Robert vd Starre

                Baan           12

           13:00 -  14:00   Irma de Roos & Paul van der Kooij

                                           Marjolein Hulshof & Erik van Lochem

           14:00 -  15:00   Marcha Anderson & Hans Blezer

                                           Janneke Reijenga & Paul Reijenga

           15:00 -  16:00   Ardy van den Akker & Dickson Chia

                                           Esther van Doesburg & Robbin Huijbers

           16:00 -  17:00   Sabina Diepenhorst & Rob Muller

                                           Corinne van der Geest & Xander Buijs

  maandag 6 mei 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Irene Verschoor & Diederick van Dijk

                                           Hanny Brusse & Vincent Bos

           19:15 -  20:15   Patricia Perlee & Roy Adam

                                           Ineke de Jong & Frank Beentjes

           20:15 -  21:15   Monique van Velsen & Arjan van Esveld

                                           Annemarie Gijsen & Hans de Vreeze

           21:15 -  22:15   Els de Valk & Andy de Valk

                                           Cathinca Doove & Frank Aalbertsen

  dinsdag 7 mei 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Marga van de Molen & Marco Vlottes

                                           Ineke de Jong & Frank Beentjes

           19:15 -  20:15   Joke Hooijmans & Peter Vieveen

                                           Liesbeth Hoogstad & Paul Cocx

           20:15 -  21:15   Irina Zub & Jeroen Veenma

                                           Corinne van der Geest & Xander Buijs

           21:15 -  22:15   Danielle Hol Haantjes & Jan Haantjes

                                           Ardy van den Akker & Dickson Chia

  woensdag 8 mei 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Danielle Richelle & Klaas-Jan Masker

                                           Liesbeth Hoogstad & Paul Cocx

           19:15 -  20:15   Annemarie Gijsen & Hans de Vreeze

                                           Marjan Doets & Charles Kersbergen sr.

           20:15 -  21:15   Joke Hooijmans & Peter Vieveen

                                           Renske Kersbergen & Pieter Tiemens

           21:15 -  22:15   Maria Zweekhorst & Niels Zweekhorst

                                           Hanny Brusse & Vincent Bos

  donderdag 9 mei 2019

                Baan           11

           18:15 -  19:15   Lisette Kers & Jos van Rijn

                                           Yolande Beentjes & Aad Overgaauw

           19:15 -  20:15   Isabella van Randwijck & Rob van der Kooij

                                           Marga van de Molen & Marco Vlottes

           20:15 -  21:15   Birgit Holl & Coos de Jong

                                           Irina Zub & Jeroen Veenma

           21:15 -  22:15   Irma de Roos & Paul van der Kooij

                                           Janneke Reijenga & Paul Reijenga

  Overzicht per Team
                                                                     ga naar poule2   ga naar poule3   ga naar poule4
                                                                     ga naar poule5   ga naar poule6

 
Poule 1

               Addy Schrijvers & Charles Kersbergen jr.

di, 26 mrt / 18:15 / 11 / Cilia Krutzen & Walter Westhoven

ma, 1 apr / 18:15 / 11 / Marga van de Molen & Marco Vlottes

ma, 8 apr / 20:15 / 11 / Isabella van Randwijck & Rob van der Kooij

di, 9 apr / 18:15 / 11 / Ineke de Jong & Frank Beentjes

ma, 15 apr / 21:15 / 11 / Patricia Perlee & Roy Adam

wo, 24 apr / 18:15 / 11 / Lisette Kers & Jos van Rijn

zo, 5 mei / 14:00 / 11 / Yolande Beentjes & Aad Overgaauw

               Cilia Krutzen & Walter Westhoven

di, 19 mrt / 20:15 / 11 / Yolande Beentjes & Aad Overgaauw

di, 26 mrt / 18:15 / 11 / Addy Schrijvers & Charles Kersbergen jr.

di, 2 apr / 18:15 / 11 / Marga van de Molen & Marco Vlottes

di, 16 apr / 19:15 / 11 / Ineke de Jong & Frank Beentjes

za, 27 apr / 14:00 / 11 / Patricia Perlee & Roy Adam

wo, 1 mei / 19:15 / 11 / Isabella van Randwijck & Rob van der Kooij

zo, 5 mei / 13:00 / 11 / Lisette Kers & Jos van Rijn

               Ineke de Jong & Frank Beentjes

di, 19 mrt / 18:15 / 11 / Lisette Kers & Jos van Rijn

wo, 27 mrt / 18:15 / 11 / Yolande Beentjes & Aad Overgaauw

di, 9 apr / 18:15 / 11 / Addy Schrijvers & Charles Kersbergen jr.

di, 16 apr / 19:15 / 11 / Cilia Krutzen & Walter Westhoven

wo, 24 apr / 19:15 / 11 / Isabella van Randwijck & Rob van der Kooij

ma, 6 mei / 19:15 / 11 / Patricia Perlee & Roy Adam

di, 7 mei / 18:15 / 11 / Marga van de Molen & Marco Vlottes

               Isabella van Randwijck & Rob van der Kooij

zo, 17 mrt / 14:00 / 11 / Yolande Beentjes & Aad Overgaauw

za, 23 mrt / 15:00 / 11 / Lisette Kers & Jos van Rijn

ma, 1 apr / 21:15 / 11 / Patricia Perlee & Roy Adam

ma, 8 apr / 20:15 / 11 / Addy Schrijvers & Charles Kersbergen jr.

wo, 24 apr / 19:15 / 11 / Ineke de Jong & Frank Beentjes

wo, 1 mei / 19:15 / 11 / Cilia Krutzen & Walter Westhoven

do, 9 mei / 19:15 / 11 / Marga van de Molen & Marco Vlottes

               Lisette Kers & Jos van Rijn

di, 19 mrt / 18:15 / 11 / Ineke de Jong & Frank Beentjes

za, 23 mrt / 15:00 / 11 / Isabella van Randwijck & Rob van der Kooij

wo, 3 apr / 18:15 / 11 / Patricia Perlee & Roy Adam

do, 11 apr / 18:15 / 11 / Marga van de Molen & Marco Vlottes

wo, 24 apr / 18:15 / 11 / Addy Schrijvers & Charles Kersbergen jr.

zo, 5 mei / 13:00 / 11 / Cilia Krutzen & Walter Westhoven

do, 9 mei / 18:15 / 11 / Yolande Beentjes & Aad Overgaauw

               Marga van de Molen & Marco Vlottes

ma, 1 apr / 18:15 / 11 / Addy Schrijvers & Charles Kersbergen jr.

di, 2 apr / 18:15 / 11 / Cilia Krutzen & Walter Westhoven

do, 11 apr / 18:15 / 11 / Lisette Kers & Jos van Rijn

do, 18 apr / 19:15 / 11 / Patricia Perlee & Roy Adam

di, 23 apr / 18:15 / 11 / Yolande Beentjes & Aad Overgaauw

di, 7 mei / 18:15 / 11 / Ineke de Jong & Frank Beentjes

do, 9 mei / 19:15 / 11 / Isabella van Randwijck & Rob van der Kooij

               Patricia Perlee & Roy Adam

vr, 22 mrt / 20:15 / 11 / Yolande Beentjes & Aad Overgaauw

ma, 1 apr / 21:15 / 11 / Isabella van Randwijck & Rob van der Kooij

wo, 3 apr / 18:15 / 11 / Lisette Kers & Jos van Rijn

ma, 15 apr / 21:15 / 11 / Addy Schrijvers & Charles Kersbergen jr.

do, 18 apr / 19:15 / 11 / Marga van de Molen & Marco Vlottes

za, 27 apr / 14:00 / 11 / Cilia Krutzen & Walter Westhoven

ma, 6 mei / 19:15 / 11 / Ineke de Jong & Frank Beentjes

               Yolande Beentjes & Aad Overgaauw

zo, 17 mrt / 14:00 / 11 / Isabella van Randwijck & Rob van der Kooij

di, 19 mrt / 20:15 / 11 / Cilia Krutzen & Walter Westhoven

vr, 22 mrt / 20:15 / 11 / Patricia Perlee & Roy Adam

wo, 27 mrt / 18:15 / 11 / Ineke de Jong & Frank Beentjes

di, 23 apr / 18:15 / 11 / Marga van de Molen & Marco Vlottes

zo, 5 mei / 14:00 / 11 / Addy Schrijvers & Charles Kersbergen jr.

do, 9 mei / 18:15 / 11 / Lisette Kers & Jos van Rijn

  Poule 2

               Ardy van den Akker & Dickson Chia

zo, 17 mrt / 15:00 / 11 / Nicole Kulker & Gerard Kulker

wo, 20 mrt / 19:15 / 11 / Marcha Anderson & Hans Blezer

do, 21 mrt / 18:15 / 11 / Marjolein Hulshof & Erik van Lochem

vr, 5 apr / 19:15 / 11 / Irma de Roos & Paul van der Kooij

do, 18 apr / 21:15 / 11 / Janneke Reijenga & Paul Reijenga

zo, 5 mei / 15:00 / 12 / Esther van Doesburg & Robbin Huijbers

di, 7 mei / 21:15 / 11 / Danielle Hol Haantjes & Jan Haantjes

               Danielle Hol Haantjes & Jan Haantjes

zo, 17 mrt / 14:00 / 12 / Esther van Doesburg & Robbin Huijbers

ma, 25 mrt / 20:15 / 11 / Marcha Anderson & Hans Blezer

ma, 1 apr / 20:15 / 11 / Irma de Roos & Paul van der Kooij

do, 11 apr / 20:15 / 11 / Janneke Reijenga & Paul Reijenga

di, 23 apr / 21:15 / 11 / Nicole Kulker & Gerard Kulker

zo, 28 apr / 14:00 / 11 / Marjolein Hulshof & Erik van Lochem

di, 7 mei / 21:15 / 11 / Ardy van den Akker & Dickson Chia

               Esther van Doesburg & Robbin Huijbers

zo, 17 mrt / 14:00 / 12 / Danielle Hol Haantjes & Jan Haantjes

za, 23 mrt / 13:00 / 11 / Nicole Kulker & Gerard Kulker

do, 28 mrt / 19:15 / 11 / Marjolein Hulshof & Erik van Lochem

zo, 31 mrt / 14:00 / 11 / Marcha Anderson & Hans Blezer

vr, 5 apr / 20:15 / 11 / Janneke Reijenga & Paul Reijenga

di, 16 apr / 21:15 / 11 / Irma de Roos & Paul van der Kooij

zo, 5 mei / 15:00 / 12 / Ardy van den Akker & Dickson Chia

               Irma de Roos & Paul van der Kooij

ma, 1 apr / 20:15 / 11 / Danielle Hol Haantjes & Jan Haantjes

vr, 5 apr / 19:15 / 11 / Ardy van den Akker & Dickson Chia

do, 11 apr / 21:15 / 11 / Marcha Anderson & Hans Blezer

di, 16 apr / 21:15 / 11 / Esther van Doesburg & Robbin Huijbers

zo, 28 apr / 13:00 / 11 / Nicole Kulker & Gerard Kulker

zo, 5 mei / 13:00 / 12 / Marjolein Hulshof & Erik van Lochem

do, 9 mei / 21:15 / 11 / Janneke Reijenga & Paul Reijenga

               Janneke Reijenga & Paul Reijenga

zo, 17 mrt / 16:00 / 11 / Marjolein Hulshof & Erik van Lochem

vr, 29 mrt / 19:15 / 11 / Nicole Kulker & Gerard Kulker

vr, 5 apr / 20:15 / 11 / Esther van Doesburg & Robbin Huijbers

do, 11 apr / 20:15 / 11 / Danielle Hol Haantjes & Jan Haantjes

do, 18 apr / 21:15 / 11 / Ardy van den Akker & Dickson Chia

zo, 5 mei / 14:00 / 12 / Marcha Anderson & Hans Blezer

do, 9 mei / 21:15 / 11 / Irma de Roos & Paul van der Kooij

               Marcha Anderson & Hans Blezer

wo, 20 mrt / 19:15 / 11 / Ardy van den Akker & Dickson Chia

ma, 25 mrt / 20:15 / 11 / Danielle Hol Haantjes & Jan Haantjes

zo, 31 mrt / 14:00 / 11 / Esther van Doesburg & Robbin Huijbers

do, 4 apr / 19:15 / 11 / Nicole Kulker & Gerard Kulker

do, 11 apr / 21:15 / 11 / Irma de Roos & Paul van der Kooij

wo, 24 apr / 20:15 / 11 / Marjolein Hulshof & Erik van Lochem

zo, 5 mei / 14:00 / 12 / Janneke Reijenga & Paul Reijenga

               Marjolein Hulshof & Erik van Lochem

zo, 17 mrt / 16:00 / 11 / Janneke Reijenga & Paul Reijenga

do, 21 mrt / 18:15 / 11 / Ardy van den Akker & Dickson Chia

do, 28 mrt / 19:15 / 11 / Esther van Doesburg & Robbin Huijbers

wo, 10 apr / 19:15 / 11 / Nicole Kulker & Gerard Kulker

wo, 24 apr / 20:15 / 11 / Marcha Anderson & Hans Blezer

zo, 28 apr / 14:00 / 11 / Danielle Hol Haantjes & Jan Haantjes

zo, 5 mei / 13:00 / 12 / Irma de Roos & Paul van der Kooij

               Nicole Kulker & Gerard Kulker

zo, 17 mrt / 15:00 / 11 / Ardy van den Akker & Dickson Chia

za, 23 mrt / 13:00 / 11 / Esther van Doesburg & Robbin Huijbers

vr, 29 mrt / 19:15 / 11 / Janneke Reijenga & Paul Reijenga

do, 4 apr / 19:15 / 11 / Marcha Anderson & Hans Blezer

wo, 10 apr / 19:15 / 11 / Marjolein Hulshof & Erik van Lochem

di, 23 apr / 21:15 / 11 / Danielle Hol Haantjes & Jan Haantjes

zo, 28 apr / 13:00 / 11 / Irma de Roos & Paul van der Kooij

  Poule 3

               Cathinca Doove & Frank Aalbertsen

ma, 18 mrt / 19:15 / 11 / Danielle Richelle & Klaas-Jan Masker

di, 9 apr / 19:15 / 11 / Joke Hooijmans & Peter Vieveen

do, 18 apr / 20:15 / 11 / Renske Kersbergen & Pieter Tiemens

do, 25 apr / 19:15 / 11 / Tanja Mol & Robert vd Starre

do, 2 mei / 19:15 / 11 / Liesbeth Hoogstad & Paul Cocx

ma, 6 mei / 21:15 / 11 / Els de Valk & Andy de Valk

               Danielle Richelle & Klaas-Jan Masker

ma, 18 mrt / 19:15 / 11 / Cathinca Doove & Frank Aalbertsen

za, 23 mrt / 14:00 / 11 / Els de Valk & Andy de Valk

vr, 29 mrt / 18:15 / 11 / Tanja Mol & Robert vd Starre

wo, 10 apr / 20:15 / 11 / Renske Kersbergen & Pieter Tiemens

za, 27 apr / 15:00 / 11 / Joke Hooijmans & Peter Vieveen

wo, 8 mei / 18:15 / 11 / Liesbeth Hoogstad & Paul Cocx

               Els de Valk & Andy de Valk

ma, 18 mrt / 21:15 / 11 / Renske Kersbergen & Pieter Tiemens

za, 23 mrt / 14:00 / 11 / Danielle Richelle & Klaas-Jan Masker

zo, 31 mrt / 15:00 / 11 / Joke Hooijmans & Peter Vieveen

ma, 15 apr / 19:15 / 11 / Liesbeth Hoogstad & Paul Cocx

di, 30 apr / 20:15 / 11 / Tanja Mol & Robert vd Starre

ma, 6 mei / 21:15 / 11 / Cathinca Doove & Frank Aalbertsen

               Joke Hooijmans & Peter Vieveen

ma, 25 mrt / 18:15 / 11 / Tanja Mol & Robert vd Starre

zo, 31 mrt / 15:00 / 11 / Els de Valk & Andy de Valk

di, 9 apr / 19:15 / 11 / Cathinca Doove & Frank Aalbertsen

za, 27 apr / 15:00 / 11 / Danielle Richelle & Klaas-Jan Masker

di, 7 mei / 19:15 / 11 / Liesbeth Hoogstad & Paul Cocx

wo, 8 mei / 20:15 / 11 / Renske Kersbergen & Pieter Tiemens

               Liesbeth Hoogstad & Paul Cocx

wo, 20 mrt / 20:15 / 11 / Renske Kersbergen & Pieter Tiemens

wo, 3 apr / 20:15 / 11 / Tanja Mol & Robert vd Starre

ma, 15 apr / 19:15 / 11 / Els de Valk & Andy de Valk

do, 2 mei / 19:15 / 11 / Cathinca Doove & Frank Aalbertsen

di, 7 mei / 19:15 / 11 / Joke Hooijmans & Peter Vieveen

wo, 8 mei / 18:15 / 11 / Danielle Richelle & Klaas-Jan Masker

               Renske Kersbergen & Pieter Tiemens

ma, 18 mrt / 21:15 / 11 / Els de Valk & Andy de Valk

wo, 20 mrt / 20:15 / 11 / Liesbeth Hoogstad & Paul Cocx

wo, 10 apr / 20:15 / 11 / Danielle Richelle & Klaas-Jan Masker

do, 18 apr / 20:15 / 11 / Cathinca Doove & Frank Aalbertsen

zo, 5 mei / 16:00 / 11 / Tanja Mol & Robert vd Starre

wo, 8 mei / 20:15 / 11 / Joke Hooijmans & Peter Vieveen

               Tanja Mol & Robert vd Starre

ma, 25 mrt / 18:15 / 11 / Joke Hooijmans & Peter Vieveen

vr, 29 mrt / 18:15 / 11 / Danielle Richelle & Klaas-Jan Masker

wo, 3 apr / 20:15 / 11 / Liesbeth Hoogstad & Paul Cocx

do, 25 apr / 19:15 / 11 / Cathinca Doove & Frank Aalbertsen

di, 30 apr / 20:15 / 11 / Els de Valk & Andy de Valk

zo, 5 mei / 16:00 / 11 / Renske Kersbergen & Pieter Tiemens

  Poule 4

               Arianne van Rijn & Peter Kleij

di, 19 mrt / 21:15 / 11 / Mariska Breedveld & Remco Breedveld

ma, 1 apr / 19:15 / 11 / Hanny Brusse & Vincent Bos

vr, 5 apr / 21:15 / 11 / Caroline Schmidt Ernsth. & Harm Groeneveld

di, 9 apr / 21:15 / 11 / Maria Zweekhorst & Niels Zweekhorst

zo, 28 apr / 15:00 / 11 / Dagmar Schets & Tonnie Schets

di, 30 apr / 19:15 / 11 / Irene Verschoor & Diederick van Dijk

vr, 3 mei / 20:15 / 11 / Mirjam van den Akker & Arjan Koning

               Caroline Schmidt Ernsth. & Harm Groeneveld

do, 21 mrt / 19:15 / 11 / Mirjam van den Akker & Arjan Koning

ma, 25 mrt / 19:15 / 11 / Maria Zweekhorst & Niels Zweekhorst

do, 28 mrt / 20:15 / 11 / Dagmar Schets & Tonnie Schets

di, 2 apr / 20:15 / 11 / Irene Verschoor & Diederick van Dijk

vr, 5 apr / 21:15 / 11 / Arianne van Rijn & Peter Kleij

di, 23 apr / 19:15 / 11 / Hanny Brusse & Vincent Bos

za, 4 mei / 15:00 / 11 / Mariska Breedveld & Remco Breedveld

               Dagmar Schets & Tonnie Schets

zo, 17 mrt / 13:00 / 12 / Mirjam van den Akker & Arjan Koning

vr, 22 mrt / 19:15 / 11 / Irene Verschoor & Diederick van Dijk

do, 28 mrt / 20:15 / 11 / Caroline Schmidt Ernsth. & Harm Groeneveld

ma, 8 apr / 18:15 / 11 / Hanny Brusse & Vincent Bos

do, 25 apr / 21:15 / 11 / Mariska Breedveld & Remco Breedveld

zo, 28 apr / 15:00 / 11 / Arianne van Rijn & Peter Kleij

do, 2 mei / 20:15 / 11 / Maria Zweekhorst & Niels Zweekhorst

               Hanny Brusse & Vincent Bos

ma, 1 apr / 19:15 / 11 / Arianne van Rijn & Peter Kleij

vr, 5 apr / 18:15 / 11 / Mirjam van den Akker & Arjan Koning

ma, 8 apr / 18:15 / 11 / Dagmar Schets & Tonnie Schets

ma, 15 apr / 20:15 / 11 / Mariska Breedveld & Remco Breedveld

di, 23 apr / 19:15 / 11 / Caroline Schmidt Ernsth. & Harm Groeneveld

ma, 6 mei / 18:15 / 11 / Irene Verschoor & Diederick van Dijk

wo, 8 mei / 21:15 / 11 / Maria Zweekhorst & Niels Zweekhorst

               Irene Verschoor & Diederick van Dijk

zo, 17 mrt / 15:00 / 12 / Mariska Breedveld & Remco Breedveld

vr, 22 mrt / 19:15 / 11 / Dagmar Schets & Tonnie Schets

di, 26 mrt / 19:15 / 11 / Mirjam van den Akker & Arjan Koning

di, 2 apr / 20:15 / 11 / Caroline Schmidt Ernsth. & Harm Groeneveld

wo, 10 apr / 18:15 / 11 / Maria Zweekhorst & Niels Zweekhorst

di, 30 apr / 19:15 / 11 / Arianne van Rijn & Peter Kleij

ma, 6 mei / 18:15 / 11 / Hanny Brusse & Vincent Bos

               Maria Zweekhorst & Niels Zweekhorst

ma, 25 mrt / 19:15 / 11 / Caroline Schmidt Ernsth. & Harm Groeneveld

di, 9 apr / 21:15 / 11 / Arianne van Rijn & Peter Kleij

wo, 10 apr / 18:15 / 11 / Irene Verschoor & Diederick van Dijk

di, 23 apr / 20:15 / 11 / Mirjam van den Akker & Arjan Koning

do, 2 mei / 20:15 / 11 / Dagmar Schets & Tonnie Schets

vr, 3 mei / 18:15 / 11 / Mariska Breedveld & Remco Breedveld

wo, 8 mei / 21:15 / 11 / Hanny Brusse & Vincent Bos

               Mariska Breedveld & Remco Breedveld

zo, 17 mrt / 15:00 / 12 / Irene Verschoor & Diederick van Dijk

di, 19 mrt / 21:15 / 11 / Arianne van Rijn & Peter Kleij

zo, 31 mrt / 13:00 / 12 / Mirjam van den Akker & Arjan Koning

ma, 15 apr / 20:15 / 11 / Hanny Brusse & Vincent Bos

do, 25 apr / 21:15 / 11 / Dagmar Schets & Tonnie Schets

vr, 3 mei / 18:15 / 11 / Maria Zweekhorst & Niels Zweekhorst

za, 4 mei / 15:00 / 11 / Caroline Schmidt Ernsth. & Harm Groeneveld

               Mirjam van den Akker & Arjan Koning

zo, 17 mrt / 13:00 / 12 / Dagmar Schets & Tonnie Schets

do, 21 mrt / 19:15 / 11 / Caroline Schmidt Ernsth. & Harm Groeneveld

di, 26 mrt / 19:15 / 11 / Irene Verschoor & Diederick van Dijk

zo, 31 mrt / 13:00 / 12 / Mariska Breedveld & Remco Breedveld

vr, 5 apr / 18:15 / 11 / Hanny Brusse & Vincent Bos

di, 23 apr / 20:15 / 11 / Maria Zweekhorst & Niels Zweekhorst

vr, 3 mei / 20:15 / 11 / Arianne van Rijn & Peter Kleij

  Poule 5

               Ann Habermehl & Jos Cornelesse

vr, 22 mrt / 18:15 / 11 / Annemarie Gijsen & Hans de Vreeze

di, 26 mrt / 20:15 / 11 / Janine van Oost & Marc Bökkerink

za, 30 mrt / 13:00 / 11 / Yvonne de Keizer & Albert Zwart

ma, 8 apr / 19:15 / 11 / Irene Spaak & Rein Eikelboom

wo, 24 apr / 21:15 / 11 / Monique van Velsen & Arjan van Esveld

zo, 5 mei / 15:00 / 11 / Marjan Doets & Charles Kersbergen sr.

               Annemarie Gijsen & Hans de Vreeze

ma, 18 mrt / 20:15 / 11 / Yvonne de Keizer & Albert Zwart

vr, 22 mrt / 18:15 / 11 / Ann Habermehl & Jos Cornelesse

di, 2 apr / 19:15 / 11 / Janine van Oost & Marc Bökkerink

do, 18 apr / 18:15 / 11 / Irene Spaak & Rein Eikelboom

ma, 6 mei / 20:15 / 11 / Monique van Velsen & Arjan van Esveld

wo, 8 mei / 19:15 / 11 / Marjan Doets & Charles Kersbergen sr.

               Irene Spaak & Rein Eikelboom

ma, 18 mrt / 18:15 / 11 / Monique van Velsen & Arjan van Esveld

zo, 31 mrt / 13:00 / 11 / Marjan Doets & Charles Kersbergen sr.

ma, 8 apr / 19:15 / 11 / Ann Habermehl & Jos Cornelesse

do, 18 apr / 18:15 / 11 / Annemarie Gijsen & Hans de Vreeze

do, 25 apr / 18:15 / 11 / Yvonne de Keizer & Albert Zwart

wo, 1 mei / 18:15 / 11 / Janine van Oost & Marc Bökkerink

               Janine van Oost & Marc Bökkerink

zo, 17 mrt / 13:00 / 11 / Monique van Velsen & Arjan van Esveld

di, 26 mrt / 20:15 / 11 / Ann Habermehl & Jos Cornelesse

di, 2 apr / 19:15 / 11 / Annemarie Gijsen & Hans de Vreeze

ma, 15 apr / 18:15 / 11 / Yvonne de Keizer & Albert Zwart

za, 27 apr / 13:00 / 11 / Marjan Doets & Charles Kersbergen sr.

wo, 1 mei / 18:15 / 11 / Irene Spaak & Rein Eikelboom

               Marjan Doets & Charles Kersbergen sr.

zo, 31 mrt / 13:00 / 11 / Irene Spaak & Rein Eikelboom

di, 16 apr / 20:15 / 11 / Monique van Velsen & Arjan van Esveld

za, 27 apr / 13:00 / 11 / Janine van Oost & Marc Bökkerink

za, 4 mei / 13:00 / 11 / Yvonne de Keizer & Albert Zwart

zo, 5 mei / 15:00 / 11 / Ann Habermehl & Jos Cornelesse

wo, 8 mei / 19:15 / 11 / Annemarie Gijsen & Hans de Vreeze

               Monique van Velsen & Arjan van Esveld

zo, 17 mrt / 13:00 / 11 / Janine van Oost & Marc Bökkerink

ma, 18 mrt / 18:15 / 11 / Irene Spaak & Rein Eikelboom

wo, 10 apr / 21:15 / 11 / Yvonne de Keizer & Albert Zwart

di, 16 apr / 20:15 / 11 / Marjan Doets & Charles Kersbergen sr.

wo, 24 apr / 21:15 / 11 / Ann Habermehl & Jos Cornelesse

ma, 6 mei / 20:15 / 11 / Annemarie Gijsen & Hans de Vreeze

               Yvonne de Keizer & Albert Zwart

ma, 18 mrt / 20:15 / 11 / Annemarie Gijsen & Hans de Vreeze

za, 30 mrt / 13:00 / 11 / Ann Habermehl & Jos Cornelesse

wo, 10 apr / 21:15 / 11 / Monique van Velsen & Arjan van Esveld

ma, 15 apr / 18:15 / 11 / Janine van Oost & Marc Bökkerink

do, 25 apr / 18:15 / 11 / Irene Spaak & Rein Eikelboom

za, 4 mei / 13:00 / 11 / Marjan Doets & Charles Kersbergen sr.

  Poule 6

               Birgit Holl & Coos de Jong

di, 19 mrt / 19:15 / 11 / Michelle Verhulst & Hilco Polman

wo, 27 mrt / 19:15 / 11 / Sabina Diepenhorst & Rob Muller

wo, 3 apr / 19:15 / 11 / Corinne van der Geest & Xander Buijs

di, 16 apr / 18:15 / 11 / Marianne van den Oever & Jan Dragt

ma, 29 apr / 18:15 / 11 / Marga Mol & Coen Mol

do, 9 mei / 20:15 / 11 / Irina Zub & Jeroen Veenma

               Corinne van der Geest & Xander Buijs

wo, 3 apr / 19:15 / 11 / Birgit Holl & Coos de Jong

do, 11 apr / 19:15 / 11 / Marga Mol & Coen Mol

vr, 3 mei / 19:15 / 11 / Michelle Verhulst & Hilco Polman

za, 4 mei / 14:00 / 11 / Marianne van den Oever & Jan Dragt

zo, 5 mei / 16:00 / 12 / Sabina Diepenhorst & Rob Muller

di, 7 mei / 20:15 / 11 / Irina Zub & Jeroen Veenma

               Irina Zub & Jeroen Veenma

wo, 20 mrt / 18:15 / 11 / Marianne van den Oever & Jan Dragt

vr, 29 mrt / 20:15 / 11 / Michelle Verhulst & Hilco Polman

do, 4 apr / 18:15 / 11 / Marga Mol & Coen Mol

do, 2 mei / 18:15 / 11 / Sabina Diepenhorst & Rob Muller

di, 7 mei / 20:15 / 11 / Corinne van der Geest & Xander Buijs

do, 9 mei / 20:15 / 11 / Birgit Holl & Coos de Jong

               Marga Mol & Coen Mol

wo, 20 mrt / 21:15 / 11 / Sabina Diepenhorst & Rob Muller

do, 28 mrt / 18:15 / 11 / Marianne van den Oever & Jan Dragt

do, 4 apr / 18:15 / 11 / Irina Zub & Jeroen Veenma

do, 11 apr / 19:15 / 11 / Corinne van der Geest & Xander Buijs

za, 27 apr / 16:00 / 11 / Michelle Verhulst & Hilco Polman

ma, 29 apr / 18:15 / 11 / Birgit Holl & Coos de Jong

               Marianne van den Oever & Jan Dragt

wo, 20 mrt / 18:15 / 11 / Irina Zub & Jeroen Veenma

do, 28 mrt / 18:15 / 11 / Marga Mol & Coen Mol

di, 9 apr / 20:15 / 11 / Michelle Verhulst & Hilco Polman

di, 16 apr / 18:15 / 11 / Birgit Holl & Coos de Jong

do, 25 apr / 20:15 / 11 / Sabina Diepenhorst & Rob Muller

za, 4 mei / 14:00 / 11 / Corinne van der Geest & Xander Buijs

               Michelle Verhulst & Hilco Polman

di, 19 mrt / 19:15 / 11 / Birgit Holl & Coos de Jong

vr, 29 mrt / 20:15 / 11 / Irina Zub & Jeroen Veenma

do, 4 apr / 20:15 / 11 / Sabina Diepenhorst & Rob Muller

di, 9 apr / 20:15 / 11 / Marianne van den Oever & Jan Dragt

za, 27 apr / 16:00 / 11 / Marga Mol & Coen Mol

vr, 3 mei / 19:15 / 11 / Corinne van der Geest & Xander Buijs

               Sabina Diepenhorst & Rob Muller

wo, 20 mrt / 21:15 / 11 / Marga Mol & Coen Mol

wo, 27 mrt / 19:15 / 11 / Birgit Holl & Coos de Jong

do, 4 apr / 20:15 / 11 / Michelle Verhulst & Hilco Polman

do, 25 apr / 20:15 / 11 / Marianne van den Oever & Jan Dragt

do, 2 mei / 18:15 / 11 / Irina Zub & Jeroen Veenma

zo, 5 mei / 16:00 / 12 / Corinne van der Geest & Xander Buijs